T.J.

SOKOL  KRUH

ODDÍL KOPANÉ

Vítejte

na stránkách fotbalového oddílu SOKOL KRUH. Oddílu, který po celém semilském okresu v rámci fotbalových soutěží reprezentuje malou podkrkonošskou obec, čítající něco přes pět stovek obyvatel. O samotné obci se můžete leccos zajímavého dozvědět zde.

Fotbal se zde začal hrát v roce 1938. Od té doby je také díky úsilí několika obětavců na světě kronika fotbalového oddílu, díky níž se můžeme ponořit do historie, tvořené několika generacemi hráčů, stovkami zápasů a gólů. Tato kronika je jedinečná tím, že kromě výsledků obsahuje i komentáře k téměř všem zápasům, díky čemuž i po letech můžeme nasát atmosféru, která na hřišti panovala.

Na přelomu tisíciletí, v době rozmachu komunikačních technologií a velkého rozšíření internetu tak máme díky tomuto fenoménu možnost nahlédnout do dění tohoto fotbalového oddílu prakticky z kteréhokoli místa na světě a kdykoli tak být "nablízku" úspěchům i neúspěchům, které s sebou hra zvaná fotbal přináší.