T.J.

SOKOL  KRUH

ODDÍL KOPANÉ

Vítejte

na stránkách fotbalového oddílu SOKOL KRUH. Oddílu, který po celém semilském okresu v rámci fotbalových soutěží reprezentuje malou podkrkonošskou obec, čítající něco přes pět stovek obyvatel. O samotné obci se můžete leccos zajímavého dozvědět zde.
 
Fotbal se zde začal hrát v roce 1938. Od té doby je také díky úsilí několika obětavců na světě kronika fotbalového oddílu, díky níž se můžeme ponořit do historie, tvořené několika generacemi hráčů, stovkami zápasů a gólů. Tato kronika je jedinečná tím, že kromě výsledků obsahuje i komentáře k téměř všem zápasům, díky čemuž i po letech můžeme nasát atmosféru, která na hřišti panovala.
 
Na přelomu tisíciletí, v době rozmachu komunikačních technologií a velkého rozšíření internetu tak máme díky tomuto fenoménu možnost nahlédnout do dění tohoto fotbalového oddílu prakticky z kteréhokoli místa na světě a kdykoli tak být "nablízku" úspěchům i neúspěchům, které s sebou hra zvaná fotbal přináší.

Diskuse

John

Datum: 13.12.2016 | Vložil: Smitha703

I got this website from my friend who told me concerning this web site and at the moment this time I am visiting this web page and reading very informative content here. geaeefdccdkefcde

Good info

Datum: 13.08.2016 | Vložil: Pharmk310

Very nice site!

Good info

Datum: 13.08.2016 | Vložil: Pharmg228

Very nice site!

Good info

Datum: 10.08.2016 | Vložil: Pharmk743

Very nice site!

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek